Svetainių optimizavimas

Prašau įvesti Jūsų svetainės adresą ir gausite asmeniškai Jums skirtą pasiūlymą.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Svetainių optimizavimas

Kokias užduotis sprendžia veiksmingas svetainės skatinimas?

Svetainės pozicijų gerinimas paieškos sistemų išdavimui

Kada auga pozicijos paieškų sistemų išdavimui, vis didesnis potencialių klientų kiekis sužino apie Jūsų kompaniją ir realizuojamus produktus. Tačiau netgi jei lankytojas nieko neįsigijo, bet kuriuo atveju auga prekės ženklo arba įmonės pavadinimo pripažinimas – tai vienas iš pagrindinių rinkodaros strategijos punktų.

Sąnaudų mažinimas dėl kliento pritraukimo

Kai mes tinkamai atliekame svetainių auditą, sudarome semantinį branduolį ir atskleidžiame vienintelę, pačią geriausią individualią strategiją svetainės efektyvumo padidinimui – mes pateikiame optimaliausią pasiūlymą, kuriuo siekiama pagerinti svetainės kokybę ir konversijas.

Svetainės lankytojų skaičiaus didinimas

Kuo sparčiau auga svetainės lankytojų skaičius – tuo atitinkamai daugiau statistinės informacijos mes galime gauti apie potencialius vartotojus. Priklausomai nuo masinių pageidavimų, mes visada galime maksimaliai pritaikyti Jūsų svetainę konversijos padidinimui – lankytojų kiekio ir atliktų pardavimų santykis.

Kompanijos pardavimų augimas

Kai auga Jūsų pardavimai, didėja kompanijos minėjimas Interneto tinkluose. Žmonėms visada buvo svarbi ir lemiama paieškos sistemos nuomonė ir atsiliepimai. Kai vartotojai ateina į Jūsų svetainę su interneto prioritetinėmis pozicijomis — reiškia, kad Jūs būtent ta organizacija, kuria galima pasitikėti.