Interhostas, UAB > Saugūs elektroninio pašto (email) serveriai

Saugūs elektroninio pašto (email) serveriai

Interneto technologijų globalios plėtros amžiuje duomenų saugumo problemos tampa ypač svarbios. Kai kuriose šalyse valstybė bando vis labiau kontroliuoti savo ir ne tik savo piliečių veiksmus per internetą ir tuo pažeidžia Konstitucijos nuostatas dėl asmeninio gyvenimo laisvės ir neliečiamybės. Be to, tai ypač svarbu versle, kai Jūsų susirašinėjime yra pakankamai konfidencialios informacijos, kuri, jei patenks į svetimas rankas, gali padaryti žalą bendrovės veiklai ir jos reputacijai. Pirmaujančią vietą, kaip ir prieš daugelį metų, užima elektroninis paštas – pagrindinė duomenų perdavimo priemonė.


Mūsų kompanija siūlo saugaus elektroninio pašto paslaugas. Pagrindiniai pranašumai, naudojantis mūsų paslaugomis:

1. Duomenų patalpinimas Šveicarijos ir Nyderlandų duomenų centruose.

Įstatymai ir normatyviniai aktai dėl teisių apsaugos Švedijoje ir Nyderlanduose yra vieni iš griežčiausių pasaulyje. Mūsų privatumo politika atitinka Europos standartus.

2. IMAP / SMTP palaikymas.

Jūs galite priimti / siųsti laiškus, naudodamiesi bet kuria Jums patogia programa, tokia kaip “Outlook”, “Thunderbird” arba “Apple Mail”.

3. Atskira infrastruktūra ir saugumas.

Kai kurios tarnybos, dalyvaujančios elektroninio pašto darbe, patalpintos skirtinguose serveriuose (pvz. elektroninio pašto veb klientai, dns ir tp) ir kasdien kuriamos atsarginės duomenų kopijos.

4. Nuosavas domenas, tipo @ jūsų_adresas.

Įsijungę mūsų paslaugą, Jūs gaunate saugų pašto serverį Jūsų domenui/subdomenui, tipo @ jūsų_adresas, skirto profesionaliam naudojimui.

5. Laiškų šifravimo galimybė per veb klientą.

Naudojant OpenPGP, laiško šifravimas / skaitymas atliekamas pašto kliento pusėje, o pačiame pašto serveryje randasi užšifruoti duomenys.

6. Dviejų faktorių autorizavimas.

Autorizuojant pašto klientą veb sąsajoje, yra galimybė įjungti dviejų faktorių autorizavimą.

7. Maža kaina.

Visos elektroninio pašto konfidencialumo galimybės suteikiamos už simbolišką kainą, lygią keletui puodelių kavos per mėnesį.


Elektroninio pašto šifravimo tikslas yra apsaugoti jūsų pranešimus. Kiekviena įmonė turi konfidencialią informaciją ir komercines paslaptis, kurios nusipelno apsaugos.

Jei turite klausimų, kreipkitės į mūsų pardavimo skyrių.