Interhostas, UAB > Internetinė parduotuvė

Internetinė parduotuvė

Internetinės parduotuvės įgyvendina ne tik klientų norus, bet ir verslo savininkų svajones. Tai parduotuvė, kuriai nereikia didžiulių išlaidų, nuomos mokėjimo ir darbo užmokesčio mokėjimo darbuotojams, atnešanti nemažą pelną.

Internetinės parduotuvės privalumai:

  • pelningai patalpinta: globaliniuose Interneto tinkluose ir pasiekiama kiekvienam iš bet kurios vietos, kur yra Internetas,
  • čia verslas lankstus ir ištikimas,
  • mažesnės reklamos išlaidos;
  • auga perkančių internetu gerbėjų skaičius.

Mes sukursime Jums internetinę parduotuvę, remdamiesi parengtu šablonu, arba „nuo nulio“, atsižvelgdami į Jūsų užduotis ir parinkdami tinkamiausią sprendimą. Individualiai parengto internetinės parduotuvės dizaino kaina bus gerokai didesnė už kainą svetainės, sukurtos pagal šabloną.

Internetinės parduotuvės kūrimas prasideda nuo diskusijos su klientu dėl jos paskirties. Nuo to, koks prekių asortimentas bus pateiktas internetinės parduotuvės puslapiuose, priklausys papildomų modulių ir paslaugų rinkinys, taip pat ir internetinės parduotuvės dizainas. Mūsų įmonės specialistai sukurs kokybišką dizainą, kuris geriausiai pateiks prekes.

Patalpinus internetinę parduotuvę hostinge, mūsų specialistai supažindins Jus su pagrindiniais internetinės parduotuvės administravimo aspektais.

Mūsų paslaugų kaina – 700,00 eurų. Į kainą papildomai įtraukti domeno vardo suteikimas ir registracija bei nemokamas techninis aptarnavimas 1 metams.